O nas

SAAPPUR to już ponad ćwierć wieku w branży przetwórstwa poliuretanów.

Posiadamy szerokie i wieloletnie doświadczenie produkcyjno-wdrożeniowe w zakresie formulacji, wylewania, formowania i natrysku pianek poliuretanowych. W roku 1991 wykonaliśmy z powodzeniem pierwsze prace izolacyjne metodą natrysku pianki poliuretanowej, tj. poddasza użytkowe, magazyny, przechowalnie owoców. Jednakże z braku perfekcyjnie działającego sprzętu- agregatów natryskowych, w tamtych latach na jakiś czas zarzuciliśmy ten rodzaj działalności. Swoją wiedzę i umiejętności i zapał ukierunkowaliśmy do wdrażania wielu produktów na bazie pianek poliuretanowych, pilotowania i zaopatrzenia producentów poszczególnych wyrobów w materiały zapewniające najwyższą, jakość produktów.

W 2006 roku na nowo powróciliśmy do tematu izolacji natryskowych z pianki poliuretanowej. Na rynku krajowym panowało ożywienie gospodarcze i silne zapotrzebowanie na izolacje natryskowe pianką poliuretanową. Trzeba przyznać, że w okresie pomiędzy początkiem lat 90-tych, a rokiem 2006 wiele się zmieniło na tym polu działalności (globalnie), zostały skonstruowane nowoczesne nisko awaryjne urządzenia do natrysku poliuretanów. Teraz w przeciwieństwie do lat z trudnych początków można było zakupić najwyższej jakości sprzęt w przyzwoitej cenie, wprost ze Stanów. To były ważne inwestycje, ponieważ teraz nowoczesny sprzęt i nasze doświadczenie, pozwalają nam wykonywać usługi izolacyjne w budownictwie na poziomie dającym zadowolenie, nam, jako wykonawcom, a przede wszystkim naszym klientom. Z racji długoletniej znajomości zagadnienia izolacji budynków metodą natrysku pianką poliuretanową, uważamy, że jest to najdoskonalsza metoda ocieplania budynków spośród możliwych, ogólnie dostępnych technologii. Wykonując prace izolacyjne natryskiem pianki poliuretanowej w szerokiej skali trudności – jakością usługi i wiedzą, zabiegamy, aby były to izolacje bezkompromisowe, a w wielu wypadkach jedyne słuszne. W ostatnich latach naszej działalności położyliśmy największy nacisk na doskonalenie techniki, celem uzyskania najwyższej jakości natryskowych usług izolacyjnych, stawiając za priorytetowy cel, wykonywanie izolacji tylko skutecznych.

Dzisiaj wkraczając w rok 2014, żywimy przekonanie, że będzie on kolejnym okresem udanej współpracy z Państwem

Styczeń 2014
Wojciech Samoraj

Trochę Historii

reklama_1993 Dzięki uprzejmości redakcji Hortpress odnaleźliśmy w archiwach wydawnictwa naszą reklamę z roku 1993. Zamieszczam ten już antyk, aby lepiej można było zrozumieć, jak ogromna przepaść mentalna, techniczna i technologiczna dzieli nas od tamtych czasów „trudnych początków”.